Birr Art Mimarlık Ev Tadilat ve Bakım

Komple Eve Tadilatı

Evinizin şekillendiriyoruz. Anahtar teslim tüm iç dizayn tasarlıyor ve size teslim ediyoruz. Yatak odasında oturma odasına kadar, banyo tuvalet ve aralar olmak üzere tüm dekorasyonu istediğiniz de renkler ve kalitede yapıp size güzel bir yaşam alanı sunuyoruz.

Mutfak Dolap ve Tezgahları, Banyo ve Duşa kabin sistemleri, vestiyoru ve yaylı dolap sistemleri ana temel çalışmalarımızdan bazıları.

Tadilat

Mutfanızı, banyonuzu ve tüm odalarınızı yeniliyoruz. Evinizde yeni bir iç dekorasyon istiyor iseniz lütfen bizimle iletişime geçin. Evinizin yeniliyoruz. Yeni ve modern mobilyalar ile yeni bir ışıklandır ve hatta asma tavan sistemleri ile birlikte yeni ev inşaa ediyoruz. Tüm ev tadilat ve yenilemeleriniz için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Bakım Onarım

Mutfak dolaplarınız mı eskidi, banyo dolaplarınız dökülüyor mu, vestiyeriniz artık istenilene cevap vermiyor mu? Birr art mimarlığı arayın sizin için hepsini onaralım isterseni yenileyelim isterseniz daha modern biri ürün tercih edin. Birr Art Mimarlık hem evinizin bakımını yapıyor hem de yeniliyor.

Yol Haritamız

Keşif

Yapılacak işlerin belirlenmesi, projenin hazırlanması.

Yapılacaklar

Malzeme ve marka seçimi daha sonra işe başlama.

Değişim

Projenin detaylandırılması ve yapılacakların belirlenmesi

Yenileme

Evinizin her köşesini yeniliyoruz..